Seminář "Veřejné sbírky v praxi"

04. 03. 2019

Správní odbor Krajského úřadu Libereckého kraje, oddělení Krajský živnostenský úřad pořádá ve čtvrtek dne 4. 4. 2019 od 9,00 hodin v multifunkčním sále Krajského úřadu Libereckého kraje seminář nejen pro konatele veřejných sbírek „Veřejné sbírky v praxi“.

Účastníci semináře se dozví informace o konání veřejných sbírek, povinnosti, celý průběh konání veřejné sbírky, vyúčtování, některá úskalí apod. Tato akce je určena jak pro obce a města Libereckého kraje, tak i pro zástupce neziskového sektoru.

Diana Pospíšilová,
<a href="mailto:diana.pospisilova@kraj-lbc.cz">diana.pospisilova@kraj-lbc.cz</a>